قالب وبلاگ
آخرین ارسالی های انجمن
x
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 27 farinaz1
0 75 farinaz1
0 100 mosaojakeh
0 115 mosaojakeh
0 104 nik952148
0 113 mahsa-nita
0 127 mahsa-nita
0 161 nik952148
0 148 nik952148
0 152 nikoo2020
رفرش اتوماتیک غیر فعال(برای فعال کردن کلیک کنید)

امکان اضافه کردن توضیحات به تبادل آی دی اضافه شد. برای دیدن نمونه کلیک کنید

|arabpoor_ali|jokkade_ir|karimi_m1377|iilO_olli|reza98zoom|highboy_ir|milad_turk_boy73|leon_scootkeenedey|soheilnew20|mr_mahdi14|digitallyha|brooztarin|ali_khoshnoodi15|loveInRain.saeed|moeinireza50|mehdi.kh339|onlineadd14|sir.behzad|amirrezaabdi15|saman138282|tired.lover098|miladbagheri667|funbrooz|sinasokot|sk5j|your id|your id|your id|your id|your id
1032 بار بازدید
امیر
یکشنبه 20 بهمن 1392 ، 18:40

بیوگرافی لیلا برخورداری

leila barkhordari biographya 1 زندگی نامه لیلا برخورداری

لیلا برخورداری متولد ۱۳۵۷ در تهران است ۲ خواهر و ۲ برادر دارد و خود فرزند سوم خانواده است و به ساز دف تسلط کامل دارد بازیگری را از سال ۷۶ و با تئاتر شروع کرده و در مدرسه هم همیشه شاگرد اول بوده . وی دارای لیسانس بازیگری است و یک دوره بازیگری را در آموزشگاه استاد سمندریان گذرانده است. او هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد رشته کارگردانی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران تحصیل می‌کند ،بازیگری است که با بازی در نقش «کبری» دختر عقب افتاده مجموعه «خواب و بیدار»، میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید.

او و مشغول تمرین نمایش «نقشه خوانان» است. وی قرار است این نمایش را کارگردانی کند و برای پایان نامه اش ارائه دهد، سپس آن را به اجرای عمومی‌ بگذارد. «برخورداری» برای اولین بار در مجموعه «ولایت‌عشق» نقش آفرینی کرد. بازی در مجموعه‌های همسفر، جوانی، دوران سرکشی، خواب و بیدار، بی صدا فریاد کن، فصل زرد، حس سوم و کلانتر را هم در کارنامه خود دارد. او هم اکنون مشغول بازی در مجموعه «قتل در ساختمان ۸۵» به کارگردانی مهدی فخیم زاده است. فیلم سینمایی «نظام از راست» را نیز در نوبت اکران دارد.

مصاحبه با لیلا برخورداری
بازیگران جوان در سینما و تلویزیون یا موفق می شوند و می درخشند یا سال ها در حاشیه می مانند . دومین همکاری شما با ((مهدی فخیم زاده )) چقدر باعث شده که احساس کنید در این عرصه تثبیت خواهید شد ؟
برخورداری : گاه بازیگری جوان و با استعداد است ولی فرصتی برای او ایجاد نمی شود تا خودش را نشان دهد . ابتدای فعالیت حرفه ای شانس بزرگی آوردم و آن این بوده است که در کلاس های بازیگری فخیم زاده شاگرد او باشم . این آشنایی باعث شد در خواب و بیدار نقش خاصی را بازی کنم که به نظرم سکوی پرتاب خیلی خوبی برای من بود .
برای یک بازیگر جوان چه شرایطی ایده آل است ؟
برخوداری : کار خوب با یک کارگردان خوب در یک نقش خوب . این همان چیزی است که در خواب و بیدار نصیبم شد . البته پیش از آن در تئاتر نقش های کوتاهی بازی کرده بودم ، اما خواب و بیدار باعث شد تا موقعیتی را کسب کنم که از پله اول به جای پله دوم به روی پله چهارم بروم. یک شروع خوب برای یک بازیگر جوان خیلی مهم است . ممکن است در عرض چند سال کارهای مختلف کنید اما دیده نشوید، اما حضور در یک کار خوب شما را می شناساند . من مدیون پرتاب و شروع خوبی هستم .
اگر آن نبود؟
برخورداری : ممکن بود خیلی موفقیت من طول بکشد اما حالا چند پله را با هم طی کردم که هم خوب است و هم بد . خوب از این نظر که آدم جایگاه خود را پیدا می کند اما از این نظر هم بد است که دیگر ادم نمی تواند به گذشته و به عقب بازگردد و بعد از آن همه دوست دارند از شما کار خوب ببیند.
گریم خاص خیلی کمک می کند که بازیگر دیده شود در حس سوم دیگر خبری از گریم خاص خواب و بیدار نبود.
برخورداری : گریم برای بازیگر خیلی تعیین کننده است . به خصوص مثل نقش کبری که خیلی خاص است در آن گریم خوب وجود داشت و شخصیت پردازی خوب در کنار کمک کارگردان باعث شد شخصیت شکل بگیرد . البته فربیا یک دختر امروزی است که در اطراف ما زیاد است .
در این چند قسمت های آینده او بیشتر درگیر اکشن کار می شود . از طرف دیگر او یکی از مثبت ترین شخصیت های کار است .
خانواده سبز : فکرنمی کنید این شخصیت مثبت در میان آن همه شخصیت منفی کم رنگ تر دیده می شود ؟
برخورداری : نه شاید به این دلیل که بیشتر کار به سمت باند مواد مخدر رفته ان کفه سنگین تر شده و این جا سبک تر در قسمت های آینده این بالانس به هم می خورد و خانواده ایرج با آن خانواده به یک نقطه تلاقی می رسند .
فریبا معصومیت قصه است ؟
برخورداری : حدود دیده می شوند .
بازیگری دنیای جذابی است ؟
برخورداری : بله و خیلی سخت . این حرفه می تواند سهل و ممتنع باشد . از این جهت که بازیگری وقتی در پیرامون کار قرار می گیرد و نقشی به عهده او گذاشته می شود باید خیلی توانایی داشته باشد که خودش و نقش را به هم برساند و ان نقش را قالب وجودی خود کند و شخصیتی به مخاطب ارایه کند که قابل باور باشد . جذابیت به خاطر سختی است . مجبورید مدام با این کار سرو کله بزنید و همیشه با نقش قصه و اتفاق هایی که می افتد یک کل کل دارید . شاید این کارها بازیگری را جذاب می کند.
حواشی آن چطور است ؟
برخورداری : ان شاا… کسی درگیر نشود اما اینها به خود بازیگر و شخصیت او باز می گردد.
برای اغلب بازیگران مطرح حتی راه رفتن در خیابان هم سخت است . با این مسئله کنار امده اید یا هنوز به آن مبتلا نشده اید ؟
برخورداری : گاهی جوان ها فکر می کنند بازیگری راهی برای شهرت و پول درآوردن است .
چیزی غیر از این است ؟
برخورداری : بله اینها ربطی به هم ندارند . اوایل که آمدم دوست داشتم موفق و مشهور نباشم .
می شود ؟
برخورداری : واقعا هم نمی شود . این اتفاق زندگی عادی را تحت الشعاع قرار می دهد . برای من سخت ساست چون من آدمی هستم که خیلی کوه می روم و اهل پیاده روی هستم و از دیدن آدم ها لذت می برم . یکی از لذت های زندگی این است که مدام در صورت ادم ها نگاه می کنم و دنبال شخصیت آنها می گردم . همیشه از تحلیل کردن شخصیت آدم ها لذت می برم .
در چهره انان دنبال نقش هایتان می گردید ؟
برخورداری : شاید به نظرم خیلی مهم است که یک بازیگر آدم های دور و بر خودش را خوب نگاه کند . آن چیزهایی که می بیند از آدم ها را در گوشه ذهن نگه دارد تا اگر جایی خواست نقشی را کار کند از جزییات انها استفاده کند ولی من هیچ وقت دنبال شهرت نبودم و عاشق شهرت نیستم . ولی شهرت چیزی است که با این کار عجین است .
بچه کدام محلید ؟
برخورداری : مهرآباد .
هنوز هم آنجا ساکنید ؟
برخورداری : بله
خواهر و برادرها؟
برخورداری: حتما باید بگویم.
بالاخره برای مخاطبان مجله ما جالب است که…
برخورداری: آهان! پنج تا خواهر و برادر دارم و من بچه سوم خانواده هستم.
از «برخورداری ها» شخص دیگری مایل به ورود به این عرصه است؟
برخورداری: خواهر کوچکم خیلی علاقه داشت، اما بعد از دیدن سختی های این کار علاقه اش به طور کلی از بین رفت. البته در میان دوستان و آشنایان همه تقاضا و التماس دعا دارند.
آنها را منصرف می کنید یا کاری هم انجام می دهید؟
برخورداری: بیشتر منصرفشان می کنم. چون می گویم اولا من بازیگر هستم و این توانایی را ندارم که کسی را وارد این محیط کنم. ثانیا بخش عمده ای از این کار ذاتی است و البته پشتکار، تلاش و خیلی چیزهای دیگر را هم می توان به آن اضافه کرد. البته دیگر ورود به این محیط مثل گذشته سخت نیست، اما ماندن سخت است. خوب ماندن هم که البته سخت تر است.
اگر اطرافیان و علاقه مندان به بازیگری به شما خیلی اصرار کنند؟
برخورداری: راه دانشگاه و کلاس های بازیگری را نشان می دهم تا شانس خود را آزمایش کنند.
اگر قرار باشد بازیگری شغل دوم شما باشد، اولی چه خواهد بود؟
برخورداری: نویسندگی، علاقه به نوشتن دارم و شعر هم می گویم.
کفاف زندگی را می دهد؟
برخورداری: نه، ولی من آدم قانعی هستم.

1-برای باز کردن فایل هایی که دانلود میکنید از دو نرم افزار winrar و اگر باز نشد notepad استفاده کنید.

2-شما نظر دهید ما هم مشکلات شما را که در نظرات مطرح کرده اید برطرف میکنیم. لطفا اگر مشکلی دارید یا نظری درمورد مطلب دارید در نظرات مطرح کنید تا موجب اشتیاق نویسندگان شود.

3-لطفا کپی رایت قالب و ابزار را رعایت کنید تا انگیزه فعالیت ما بیشتر شود.

4-برای دریافت فیلم آموزشی غیر فعال کردن دانلود منیجر کلیک کنیدنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
پنل کاربری
x
عضو شويد
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
یا وارد حساب کاربری خود شوید :
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز خود را فراموش کردید؟
test
x
آمار
x
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 2721
کل نظرات کل نظرات : 473
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 648
بازدید دیروز بازدید دیروز : 1,159
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 6
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 7
بازدید هفته بازدید هفته : 9,495
بازدید ماه بازدید ماه : 24,239
بازدید سال بازدید سال : 24,239
بازدید کلی بازدید کلی : 11,438,440

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 3.239.51.78
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
اطلاعات شما کاربران آنلاین
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 3
تعداد اعضا تعداد اعضا : 2759
تعداد اعضا آنلاین تعداد اعضا آنلاین : 0 نفر

آرشیو مطالب
x
شمارشگر سایت, کد طالع بینی وبلاگ , آمارگیر سایت ساخت پاپ اپ, کد پاپ اپ, ساخت کد پاپ اپ, کد پاپ آپ,کد ابزار مبدل تاریخ,ذکر روز های هفته,کد آیفریم, دانلود نرم افزار ارسال بازدید, بنر لایه باز بک لینک رایگان,فال حافظ,فال,رنک گوگل,رتبه سنج گوگل,کد ابزار قرآن آنلاین,تبدیل تاریخ,مبدل تاریخ بازی آنلاین,بازی انلاین,بازی,بازی دخترانه,پیج رنک تبادل لینک,کد موس,کد گوگل پلاس ,فرم تماس با ما ,کد ابزار تماس با ما ,کد ابزار ذکر ایام هفته کد صفحه بندی وبلاگ,فتوشاپ آنلاین,کد فتوشاپ آنلاین برای وبلاگ,قران آنلاین,قران انلاین